Вологий корм для котів

Фільтр товарів
Параметри
Ціна  4 - 2245 грн.
Виробник

Група
Країна-виробник

Торгова марка

Особливі потреби
Производитель

Мокрий корм для котів

Мокрий котячий корм популярний варіант харчування, що приносить велику користь здоров'ю вихованцю. Регулярне споживання вологого корму між прийомами сухого допомагає підтримувати нормальну функцію нирок та запобігати утворенню каменів. Будь-який популярний бренд-виробник кормів для тварин має лінійку вологих кормів.

Види мокрого корму для котів та кішок

  1. Шматочки у соусі: м'ясні чи рибні шматочки, занурені у соус. Має приємну текстуру і може бути особливо привабливим для кішок.
  2. Паштети (консерви): гладкі та м'які текстури корму, які містять різні смаки та можуть бути ідеальним вибором для кішок з проблемами поїдання твердої їжі.
  3. Желе: гелеподібна текстура, яка пропонує легкозасвоювану та смачну альтернативу для кішок.
  4. Шматочки у рідині: м'ясні чи рибні шматочки, занурені у рідину.

Вологий котячий корм: склад

Основним джерелом білка у мокрому кормі є м'ясо чи риба. Якісні хороші корми часто містять шматочки курочки, яловичини, індички чи риби. Вологий корм містить значну кількість вологи, зазвичай близько 75-85%. Це допомагає забезпечити достатній рівень гідратації для вашого улюбленого пухнастика. Харчування для котів часто доповнюється різними корисними добавками та вітамінами. Це дозволяє гарантувати повноцінне харчування та підтримки здоров'я кішки.

Купуйте мокрий корм для котів в інтернет-магазині ZooPrice. Ми пропонуємо різноманітний асортимент якісного мокрого та сухого корму для котів та собак, у тому числі і для стерилізованих вихованців. Вибирайте необхідний товар за привабливою ціною та оформлюйте доставку по всій Україні. Різні знижки та спеціальні пропозиції для наших клієнтів. Разом ми забезпечимо вашого пухнастого друга смачним та повноцінним харчуванням.